+420 723 933 108 | ovecka@restauraceovecka.cz |

Restaurace Ovečka


Restaurace Ovečku v Karviné najdete od roku 1901. Zpočátku to byla pivnice, které se říkalo „U Zastávky“.

Když místní hospodský svolával horníky jdoucí z práce slovy: „Pojďte, vy moje ovečky!“, začalo se pivnici říkat Ovečka, a tak tomu již zůstalo.

V roce 2008 jsme restauraci zrekonstruovali a připravili jsme pro vás stylovou pivnici pro štamgasty a nekuřáckou restauraci s velkou zahradní terasou. V roce 2013 byl v prostrách restaurace vybudován minipivovar (Karvinský pivovar, s.r.o.), ve kterém vaříme vlastní pivo značky LARISCHE.

Catering


Chystáte-li rodinnou oslavu, firemní večírek, party či jinou akci, ulehčíme vám práci! Připravíme dobroty pro jakoukoliv příležitost!

Zajístíme vám CATERING až do domu nebo můžete využít naších prostor. Restaurace Ovečka nabízí prostory pro konání soukromé akce, využít lze také restauraci. Pořádáte-li ZAHRADNÍ PÁRTY, můžete využít naší kuchyně a nechat si připravit něco z našich dobrot. K dobrému jídlu patří dobré pití. Do KEG sudu vám nachystáme dobře vychlazené PIVO LARISCHE.

Přečtěte si více

Oslavy / Svatby


Naše prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, narozenin, promocí, ale také pro svatby. Podle počtu oslavenců Vám můžeme nabídnout prostor restaurace, oddělený prostor dřevěným paravanem nebo je možné využít uzavřený prostor pivnice.

Osvalu Vám vždy nachýstáme dle Vašeho přání.

Přečtěte si více